Fot. CK Polkowice

Sanah ma wystąpić w Polkowicach w sobotę – 15 stycznia 2022 roku. Zgodnie z obowiązującym aktualnie stanem prawnym organizatorzy koncertu mogą udostępnić słuchaczom nie więcej niż 30% liczby miejsc.

Do limitu osób, które mogą zasiąść na widowni nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19, pod warunkiem okazania przez te osoby unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 – informują organizatorzy wydarzenia z Centrum Kultury w Polkowicach. – Nie chcemy zarządzać zwrotami biletów wbrew Państwa woli, dlatego jeśli posiadacie Państwo któreś z wymienionych zaświadczeń i zechcecie okazać je przy wejściu na widownię, prosimy o kontakt mailowy.

W treści maila wysłanego na adres: [email protected] należy podać: godzinę koncertu, na którą zakupiony został bilet (godz. 16 lub 19), rząd i miejsce oraz dopisać informację, że dana osoba ma – lub będzie mieć w tym terminie – zaświadczenie szczepienia lub zaświadczenie o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19 i okaże je przy wejściu na widownię.

Jeśli uda nam się uzbierać wystarczającą ilość deklaracji, unikniemy przymusowej i kłopotliwej dla wielu osób sytuacji zwrotu biletów – wyjaśniają organizatorzy. – Przypominamy, że nie skanujemy, ani nie gromadzimy danych z certyfikatów i zaświadczeń – dodają.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 76 746 88 18

CK w Polkowicach - materiały prasowe

,,Śpiewajcie i grajcie Mu…” – Koncert kolęd i pastorałek w Komornikach i Suchej Górnej

Poprzedni artykuł

Taneczne show i piosenka francuska w lubińskiej „Muzie”

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like