Fot. KGHM

KGHM Polska Miedź S.A. została Firmą Roku Forum Ekonomicznego w Karpaczu. Nagrodę wręczono podczas Gali XXX  Forum Ekonomicznego. Kapituła nagrody uzasadniała wybór m.in. bardzo dobrymi wynikami finansowymi i operacyjnymi KGHM. Podkreślano, że miedziowy gigant od 60-ciu lat buduje markę nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

– Za sukcesem KGHM stoją ludzie, załoga, która codzienną ciężką pracą osiąga takie świetne wyniki. Ta nagroda to ich sukces. Cieszę się, że odbieramy to wyróżnienie w Karpaczu, na Dolnym Śląsku, gdzie poprzez nasze kopalnie i inne zakłady jesteśmy głęboko zakorzenieni. Mamy ambitne plany na przyszłość. A ta przyszłość jest z miedzi – powiedział podczas Gali Marcin Chludziński, prezes Zarządu KGHM Polska Miedź S.A.

KGHM zajmuje się wydobyciem i przetwórstwem cennych surowców naturalnych. Posiada zakłady produkcyjne w Polsce i na świecie, w tym w Ameryce Północnej i Południowej. Kontrolowane przez KGHM światowe zasoby rudy miedzi – gwarantują firmie miano lidera przemysłu wydobywczego. Spółka jest również globalnym championem w produkcji srebra. Łącznie zatrudnia ponad 34 tys. osób.

– Wizja KGHM to efektywne wykorzystanie posiadanych zasobów w celu osiągnięcia pozycji lidera zrównoważonego rozwoju – informuje Zespół Komunikacji KGHM.

 

 

Antyszczepionkowcy na Forum Ekonomicznym w Karpaczu. Wulgaryzmy i szarpanina z rzecznikiem Ministerstwa Zdrowia

Poprzedni artykuł

Głogów: Pijany 25-latek za kierownicą. W ciągu dwóch dni wpadł w ręce policji dwa razy

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like