Fot. Centrum Kultury w Polkowicach

W ramach cyklu ,,Wernisaż wystawy (nie)jednego obrazu’’ Centrum Kultury w Polkowicach zaprasza 10 grudnia 2021 do Starostwa Powiatowego w Polkowicach na wernisaż wystawy malarstwa Barbary Rzęsy. Wejściówki do odbioru w siedzibie Centrum Kultury.

Wernisaż wystawy (nie)jednego obrazu to cykl wystaw poświęcony twórczości artystów i sympatyków sztuki.  Jak podkreśla Centrum Kultury  różni ich prawie wszystko, a łączy jedno – pasja, która w ich życiu zajmuje bardzo ważne miejsce. Cykl ten jest okazją do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń na polu sztuki.

– Beata Rzęsa przygodę z pędzlem, sztalugą i płótnem rozpoczęła dwa lata temu przekraczając próg Pracowni Malarstwa Sztalugowego i Rysunku w Centrum Kultury w Polkowicach. Jak sama mówi, pragnienie malowania tliło się w niej niemal od dzieciństwa, ale dopiero w dorosłym życiu dostała mocny impuls by wrócić do młodzieńczych marzeń. Tematem przewodnim jej prac jest natura, pejzaż i kwiaty o intensywnych, nasyconych barwach. Najczęściej maluje na dużych formatach, które motywują i stają się przestrzenią do wyrażania własnych emocji – informuje Powiatowe Centrum Kultury w Polkowicach.

Wystawę  malarstwa Barbary Rzęsy będzie można zobaczyć  w Starostwie Powiatowym w Polkowicach  od 13 grudnia 2021 r. do 10 stycznia 2022 r.

20-letni Marceli C., który zamordował siekierą rodzinę, ma wyjść na wolność?

Poprzedni artykuł

„Anna. Gorzki smak miodu”. Spotkanie autorskie Głogowskiej Edukacji Kresowej z Wiolettą Sawicką

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like