Fot. KPP Polkowice

Trwa obława funkcjonariuszy na terenie powiatu polkowickiego w związku z wczorajszym tragicznym zdarzeniem na wyjeździe na Chocianów. Policja opublikowała portret pamięciowy mężczyzny, który potrącił 64-letniego pracownika kierującego ruchem drogowym, nie udzielił mu pomocy i uciekł z miejsca wypadku. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło 22.11.2021r. po godzinie 12 na drodze wojewódzkiej nr 331 (wyjazd na Chocianów), gdzie kierujący samochodem marki Audi Q7 podczas wyprzedzania kierującego maszyną do rekultywacji poboczy drogowych zjechał na lewą część jezdni, gdzie potrącił pieszego – pracownika kierującego ruchem drogowym w związku z prowadzonymi robotami drogowymi. Sprawca uderzył prowadzonym pojazdem w przydrożne drzewo, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. W trakcie prowadzonych w tej sprawie działań polkowiccy policjanci ustalili, że pojazd, którym poruszał się sprawca pochodzi z kradzieży, jaka miała miejsce na terenie Niemiec – informuje oficer prasowy KPP w Polkowicach, Przemysław Rybikowski.

Fot. KPP Polkowice

Policyjni specjaliści z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu, na podstawie informacji sporządzili portret pamięciowy sprawcy śmiertelnego wypadku.

Fot. KPP Polkowice

Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości czy miejsca przebywania, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach pod nr tel. 47 874 72 00 (całodobowo), bądź pod nr alarmowym 112 (również całodobowo).

Fot. KPP Polkowice

NFOŚiGW dofinansuje zakup przez firmy i instytucje samochodów zeroemisyjnych

Poprzedni artykuł

Ponadnarodowa mobilność uczniów – Granty na wyjazdy grupowe uczniów do szkół partnerskich za granicą

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like