Fot. Centrum Kultury w Polkowicach

Centrum Kultury w Polkowicach zaprasza dzieci i ich rodziny do udziału w konkursie fotograficznym pt. “Niezwykłe symbole górnictwa”. Termin zgłaszania prac: do 12 grudnia 2021 r.

– Uczestnicy konkursu mają przedstawić fotografię ciekawego, intrygującego, niezwykłego miejsca, obiektu wykonaną na terenie gminy Polkowice. Konkurs odbywa się w czterech kategoriach: dzieci do lat 6 wraz z rodzicem lub inną osobą z pokrewieństwa (rodzeństwo, dziadkowie, wujek, ciocia),uczniowie z klas 1-4, uczniowie z klas 5-8, uczniowie do lat 19 – informuje Centrum Kultury w Polkowicach.

Fotografie umieszczone w przeźroczystej „koszulce” należy składać w sekretariacie w Centrum Kultury w Polkowicach  przy ul. Skalników 4. Do zgłoszonych prac uczestników należy dołączyć czytelnie wypełnione :metryczkę pracy, podpisany regulamin, który jest potwierdzeniem udziału w konkursie oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę autora / opiekuna prawnego autora (jeśli jest niepełnoletni) na udział w konkursie, rozpowszechnianie nadesłanej pracy oraz oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej: http://wiatrak-polkowice.pl/

Głogów: 6 grudnia w Miejskiej Bibliotece kolejny Kiermasz Książki Przeczytanej

Poprzedni artykuł

Święty Mikołaj patronem Głogowa?

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like