Dolny ŚląskVideo

Niezmiennie piękny i co chwilę inny – Zamek Książ naprawdę warto zobaczyć [VIDEO]

0

Zamek Książ jest niekwestionowaną turystyczną wizytówką Dolnego Śląska, a szczególnie jego południowej części. Byliśmy tu  ostatnio z naszym serwisem video, gdy z powodu pandemii to fascynujące miejsce nie mogło być licznie odwiedzane przez turystów.

Teraz jest zupełnie inaczej. Przygotowany jest cykl wydarzeń, który ma zachęcić zwiedzających do tego, by przybyli do Wałbrzycha i zatrzymali się na dłużej w Zamku Książ i jego pięknym otoczeniu. W lipcu Zamek Książ odwiedzi noblistka Olga Tokarczuk. Po czterech latach przerwy wraca także „festiwal powożenia”.

Trwa także, sygnalizowany w naszym serwisie, remont znajdującej się w zamkowych ogrodach niezwykłej fontanny. O wszystkim mówi nam Kamila Świerczyńska – odpowiedzialna za sferę promocji Zamku Książ w Wałbrzychu. Zobacz nasze video.

Zamek Książ, nawet jeśli widzieliście to miejsce rok temu czy dawniej, jest jeszcze piękniejszy, bo jak zapewniają nas gospodarze, zmienia się tu nieustannie, aby zapewnić turystom i miłośnikom historii moc wrażeń.

Dariusz Nowakowski

Szczypiornistki z Lubina zagrają w europejskich pucharach

Poprzedni artykuł

Przeboje operetki i musicalu – idealne na wakacyjny weekend

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like