Legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zakończył modernizację systemu oświetlenia Stadionu Miejskiego im. Orła Białego. Już w najbliższy czwartek mecz Pucharu Polski pomiędzy MKS Miedź Legnica a OKS Stomil Olsztyn odbędzie się w świetle nowych lamp. OSiR zapowiada też na piątek otwarcie sezonowego lodowiska.

W ramach modernizacji oświetlenia legnickiego stadionu na istniejących masztach zamocowano dodatkowo komplet 62 projektorów. Wymieniono także wszystkie dotychczasowe źródła światła w oprawach, które zostały oczyszczone i poddane konserwacji. Przeprowadzono ponadto udane nocne testy pomiaru natężenia oświetlenia przy włączonych 200 projektorach. Ligowe rozgrywki będą mogły być prowadzone w bardziej komfortowych warunkach. Będzie to także sprzyjać relacjonowaniu imprez sportowych przez media.

Z kolei w najbliższy piątek, czyli 6 grudnia, odbędzie się otwarcie sztucznego lodowisko przy ul. Sejmowej. W programie tegorocznej inauguracji sezonu na łyżwy, znajdą się artystyczne niespodzianki i nie tylko, bo to przecież dzień świętego Mikołaja. Tego dnia w godz. 16:00 – 19:00 wstęp wolny.

Dawne fortyfikacje przejdą rewitalizację – Głogów zyska kolejną turystyczną atrakcję

Poprzedni artykuł

Szybka reakcja dzieci uratowała życie seniora – mężczyzny tonął

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: