W legnickim Inkubatorze Przedsiębiorczości odbyło się II Forum Małych i Średnich Przedsiębiorstw, pn. „Finansowanie współpracy na rynkach zagranicznych”.

Organizatorem forum była Legnicka Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A. Wydarzenie, odbyło się 6 lutego br. i miało na celu przybliżenie możliwości pozyskania funduszy europejskich na promocję przedsiębiorstw za granicą, w tym w ramach:
• „GOING GLOBAL Dolnośląska Dyplomacja Gospodarcza” – projektu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego,
• „GO to BRAND” – konkursu ogłoszonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości,
• innych instrumentów wsparcia w zakresie internacjonalizacji dostępnych w ramach oferty Działu Obsługi Inwestora i Eksportera Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o.

Ponadto uczestnicy Forum mieli możliwość zapoznania się z aspektami praktycznymi budowania marki na rynkach zagranicznych oraz ofertą Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w zakresie wsparcia nowych inwestycji.

Tego samego dnia Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna gościła po raz kolejny przedsiębiorców na śniadaniu biznesowym.

W spotkaniu z przedsiębiorcami działającymi w obrębie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej uczestniczyli pracownicy LSSE S.A. oraz Wiceprezes Zarządu Przemysław Bożek. Celem spotkań jest konstruktywna rozmowa i wymiana spostrzeżeń, a także nawiązanie lepszej relacji między Przedsiębiorcami oraz Strefą.

Jak mówi wiceprezes zarządu LSSE Przemysław Bożek: Chcemy też wsłuchiwać się w głos Inwestorów z naszego regionu oraz poznawać problemy, z którymi się spotykają.

Porażka polkowiczanek w Krakowie – zabrakło skuteczności

Poprzedni artykuł

Nerwy go poniosły – wcześniej gasił pragnienie

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: