Rzeczniczką prasową nowego wojewody dolnośląskiego Jarosława Obremskiego będzie Aleksandra Osman. Pani rzecznik, która jest rodowitą lubinianką – jak się dowiedzieliśmy – objęła swoje obowiązki dzisiaj rano.

Aleksandra Osman jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalnością public relations na Uniwersytecie Wrocławskim oraz zarządzania projektami oraz zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym. Pierwsze kroki stawiała w Akademickim Radiu „Luz” jako reporter, wydawca i prowadząca programy.

Następnie doświadczenie zdobywała w Dziale PR KGHM Polska Miedź S.A.  W latach 2013-2015 zdobywała doświadczenie w pracy w ramach struktur UE i w otoczeniu międzykulturowym współpracując z ekspertem Komisji Europejskiej przy tworzeniu strategii rozwijającej digital entrepreneurship w Europie zarówno w firmach tradycyjnych jak i startupach.

W ramach the Egg Brussels organizowała wydarzenia dla instytucji UE, firm komercyjnych oraz sektora kreatywnego, fintech i artystycznego, w których promowano przede wszystkim nowe technologie i kreatywność. Jako project manager w YourOwnLab wspierała proces transformacji kulturowej w organizacjach, aby wzmocnić talenty pracowników na każdym szczeblu, przyspieszyć ich rozwój, a przez to także rozwój, innowacyjność i wzrost zysków firmy. Pracowała także przy tworzeniu Creative Ring – NGO łączącego ośrodki kreatywne oraz ich społeczności w Europie.

Aleksandra Osman w ostatnich latach prowadziła własną działalność i pracowała jako doradca w zakresie komunikacji, public relations i public affairs oraz konsultant biznesowy współpracując z firmami krajowymi oraz międzynarodowymi.

To było mocne uderzenie – polkowiczanie górą

Poprzedni artykuł

Ponad 10 mln zł dla 8 gmin – 85-procentowe dofinansowanie na wymianę pieców [VIDEO]

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: