Fot. Facebook/Piotr Borys

Dzisiaj odbyła się w Lubinie konferencja prasowa, podczas której pełnomocnicy rodziny Bartosza S. pokazali mediom drastyczne zdjęcia z sekcji zwłok mężczyzny. Rodzina zmarłego w ubiegły piątek 34-letniego Bartosza S., nie zgadza się z obecnymi wynikami badania przyczyn zgonu. Wnioskują o ponowną sekcję zwłok.

Pełnomocnicy rodziny Bartosza S. – radca prawny Wojciech Kasprzyk i adwokat Renata Kolerska przekonują, że druga sekcja zwłok jest niezbędna.

Pamiętamy, co mówił prokurator Kulik w swoim zeznaniu, że to są zadrapania, draśnięcia. Czy to są zadrapania i draśnięcia? To są wylewy krwawe na całej twarzy – mówi Wojciech Kasprzyk. – Co się stało z krtanią? Ciało zostało otworzone, więc doszło do pewnych deformacji ciała – dodaje.

Reprezentujący rodzinę prawnik zapewnia, że te zdjęcia były konsultowane z wieloma medykami, z którymi współpracują i potwierdzono, że wskazują na szereg nieprawidłowości w ciele. Pełnomocnicy zmarłego Bartosza S. wyrazili swoje oburzenie w związku z brakiem zawieszenia w obowiązkach policjantów, którzy brali udział w interwencji 6 sierpnia.

W dzisiejszej konferencji uczestniczył również bardzo zaangażowany w sprawę poseł Piotr Borys, który przekazał informację, że zebrał podpisy parlamentarzystów celem zwołania nadzwyczajnej komisji spraw wewnętrznych i administracji w sprawie śmierci Bartosza S.

Fot. Facebook/Piotr Borys

Nowe drogi to impuls rozwoju – A4, S3, S5 i S8 są dla Dolnego Śląska najważniejsze [VIDEO]

Poprzedni artykuł

229, 2 mln złotych na odwierty geotermalne

Następny artykuł

73 Komentarze

 1. Ta policja to jak psy tylko aby kogoś dopaś i ukarać to się cieszą ze wysoki jest wskaźnik. Dzisiaj wracałem z Córcia z kliniki z chemi, Córka trochę przekroczyła szybkość dogonili nas i odrazu mandat.Nie pomogła moja prośba ani Córki ze jedziemy z kliniki po chemi ze niedobrze mi mam wymioty i muszę oddać mocz nie przekraczając 2 godzin po podaniu wlewki bezpośrednio do nowotworami. Pokazałem policjantom dokument o przyjęciu chemi i dalszych zabiegach podpisany przez P. PROFESOR z kliniki .to tylko od niechcenia zucił okiem.

  1. Niestety ale z Policji na tą chwilę zrobili ZOMO. W innym kraju by życzyli zdrowia, powiedzieli aby spokojnie jechać dalej ale nie u nas. U nas trzeba człowieka dobić. Mają z tego radość.

   1. W innym kraju dostała by 1000euro mandatu płatnego na miejscu i główno by to ich interesowało. Takie są realia z policja w innych krajach i nie piszcie bzdur bo tylko w Polsce się tak policja patyczkuje z ćwaniakami. Nie trzeba było nie przekraczać predkosci to by nie było mandatu, proste. Szlag mnie trafia jak słyszę zwalanie swojej winy na innych.

    1. Walnij się debilu

     1. Ty jesteś policjantem pisowskim który nie widzi dalej niż koniec własnego nosa i co ty wiesz o policjach w innych krajach??? Nic

    2. Policja polska to nie policja na każdym kroku słychać jak przekraczają swoje uprawnienia, więc nie marudź. Pewnie jesteś politykiem lub policjantem, że tak ich bronisz

    3. Dokładnie niema ze boli u nas policja niema za dużo praw. Minus jest taki że do policji idą osoby nie z powołania tylko bo szybko jest emeryta itp.

    4. policjant?

    5. Ty to pewnie pies jesteś bo swoich Bronisz

    6. W innym kraju to by policja eskortowala tą panią do domu aby bezpiecznie dotarła na czas oddania moczu po wlewce … wiem co mowie bo od dawna w innam kraju żyje.

     1. Większych bzdur nie słyszałam,po co piszesz takie głupoty ,wielu z nas mieszka za granicą więc wiemy jakie są realia

    7. Dokładnie

     1. Jesteś glupi

    8. Człowiek który jest bez serca. Żadnego człowieczeństwa.

    9. Aby Cię tak ku..a nowotwór dopadł i obyś po wlewce musiał szczać w gacie to byś nie pierd.. ił takich głupot

    10. Tak piszesz bo policjant jesteś w innym krajach tak nie jest i po 1000E nie wystawiają jak nie wiesz to sie nie ośmieszaj

     1. Człowieku Ty nigdy nie byłeś za granicą pisu .

    11. Co ty za bzdury pierd…isz . Chyba jak konus nigdy za granicą nie byłeś. Albo na Białorusi.

    12. Jak ciebie szmato spotka taka sytuacja to bedziesz psom laske na kolanach ciagnac zeby tylko mandatu nie dostac ciag sie

    13. Co za bzdury piszesz czlowieku,i jakie kraje masz na mysli!!!

    14. Placilem mandat za przekroczenie predkosci i bylo to 50euro. 144km/h na ogrniczeniu do 80km/h.Wiec dla zagtaniczego meiszkanaca to jak 50zl nas.

    15. Chyba nie byłeś normalnym Kraju to po co pierd,,,, głupoty

    16. Huj ci w dupe

     1. biedny anonimi twój język świadczy o twoim skrajnym debilizmie

    17. Dziewne bardzo….. zyje od 12 lat za granica i takich zidiocialych Pklicjantow nie ma nigdzie…. byle innemu dopierdolic ….

    18. Ma Pan rację, tak właśnie jest w innych krajach.

    19. A Ty wiesz jakie są mandaty w innych krajach. Dostałeś chociaż jeden.

    20. Ty jesteś policjantem pisowskim który nie widzi dalej niż koniec własnego nosa i co ty wiesz o policjach w innych krajach??? Nic

    21. Pokaz mi w którym kraju w Europie za prędkość masz 1000 euro

    22. W którym kraju takie fantazje ?

   2. Ty chyba z ZOMO doczynienia nie mialeś

   3. W innym kraju są inni ludzie a nie banda patusow zyjacych z 500 plus dlatego tez policja ma inne podejscie a tu nawet patusy rzucaja sie do ratownikow medycznych takze nie masz racji

    1. Nie każdy do huja jest patusem tylko dlatego że bierze 500+,widać, że nie bierzesz, bo pierdolisz głupoty _wypraszam sobie

     1. Dokładnie w każdym Kraju dostają ludzie pieniadze na dzieci to rzecz normalna

    2. Ludzie inni to i policja inna.

   4. Zomo?? Zomo to był pikuś. Teraz to schizofemiczne brazylijskie brygady śmierci. Za czasów zomo nie bałem się na ulicy milicjanta a dzisiaj boję się wyjś na ulicę żeby nie spotkać tępozjeba. Tak brak wiedzy nadrabiają hamstwem grubiaństwem i agresją a do tego czują się całkowicie bezkarni.

    1. Masz rację. Ja dostałem mandat w Wigilię o 21.30 za zwolnienie A nie zatrzymanie się na STOP przy pustych ulicach no ale oczywiście stworzyłem zagrożenie dla innych uczestników. Nie było żadnego tłumaczenia.

   5. u nas w Polsce chorych traktuje się gorzej niż w więzieniu tak samo jest w urzędach dla osób niepełnosprawnych tam jesteśmy traktowani jak gorszy sort żeby coś załatwić trzeba chodzić kilka razy to jest zwykłe bydło nie ludzie

  2. To po co bierzesz chemie jak się pchasz na tamten świat

   1. Ja akurat rozumiem bo tez jestem po nowotworze wiec nie wiem skad te glupie pytanie czasem chemia jest potrzebna a czasem nie.

   2. Sami zapracowali na to żeby ich nie szanować są bez karni. Rząd dobrze ich wyćwiczył przed tą ściemniałą pandemią, teraz będą gnębić i zabijać jak się im sprzeciwimy. Mają prawo odmówić rozkazu i tak ludzie wygrywają wyroki wszystki.

  3. Może któregoś dnia jak pan władza sam zachoruje na raka to zrozumie i przypomni dobie „tego” od mandatu

  4. Mandat bo przekroczyliście prędkość. To, że ktoś ma chemię to nie znaczy, że ma łamać prawo i narażać innych. Rozumiem, że przepisy nie obowiązują ?

   1. Dziewczyna miała wymioty , musiala też po chemi oddać mocz .. !! Chciała być jak najszybciej w domu .. bywają sytuacje nadzwyczajne , trzeba być człowiekiem …Policjant mógł pouczyć dziewczynę i życzyć jej zdrowia !! Gdyby np. dziewczyna wiozła kogoś w stanie agonalnym do szpitala i przekroczyła dozwoloną szybkość też by została ukarana mandatem ..Policjant ma prawo ocenić okoliczności zdarzenia i odstąpić od wymierzenia mandatu !!

    1. Rozumie Problemy pani chorej na raka i jej potrzeby po chemii bo jestem w tej samej sytuacji tylko że ja jeżdżę autobusem i przeżywam gehennę

   2. ty idioto może Ciebie to spotkać i lepiej zamknij ryja.

  5. Współczuję z uwagi na stan zdrowia,ale co ma oddanie moczu do przekroczenia prędkości przez córkę. Teraz każdy może mieć powód dla którego przekroczył prędkość. Jakby nie było Policja zawsze zła dla społeczeństwa będzie…

  6. Są policjanci którzy swoją pracę traktują jak każdy normalny człowiek ale większość uważa się za niewiadomo kogo, Boga? Bo od niego zależy życie??? Nie, wszyscy jesteśmy tacy sami bez względu na wady i zalety i nikt nie jest Święty. To nie do pomyślenia jak potraktowali Pana z Córką i chłopaka o którym mowa.. Za 500 zł pujdzie siedzieć a policjant z każdej sytuacji wyjdzie…. I powiedzcie czemu???? Nie mówię o każdym ale większości tak jest… Sory ale mój siostrzeniec dostał parę lat za głupie przekręty, w nawiasie co nie winien tego zrobić, ale nie zabij, nie zgwałcił i swoje młode lata spędzi w pierdlu, kto z nas nie popełnił błędu???? Chyba nie ma takiej osoby. A policjanci zaczym bronić, zabijają… Masakra.. Jak tyłu nie mogli sobie poradzić z jednym, może oni też byli naćpani, sprawdził to ktoś, założę się ze nie…

  7. Szok, brakowało tylko w wypowiedzi, że wmówili, że przekroczyła prędkość.
   Ja bym dodał jeszcze zagrożenie w ruchu drogowym, jak ktoś po chemi w złym stanie siada za kółko i jeszcze przekracza prędkość. A tutaj lament. Co za Policja, a mogła przeprosić i wpisać w kodeks wykluczenie, że po chemi jak się źle czuję to mogę zap…JPD.

   1. Aż się ciśnie na myśl słowo”ty debilu” ! Czytaj ze zrozumieniem…to nie prowadził ktoś po chemi tylko córka tego pana prowadziła auto ! Gdzieś ty kurwa był jak był czas nauki w szkole ! Pajacu jeden !

   2. To mama była po chemioterapii a nie córka,która prowadziła….czytanie ze zrozumieniem się kłania..Zenada

  8. Trzeba było jechać zgodnie z przepisami.

   1. W końcu normalny komentarz

  9. A to lepiej, żeby Pani nie dojechała do tego domu wcale jak z powodu przekroczenia prędkości będzie wypadek czy jak dojedzie Pani trochę później a cała. Czasami nie rozumiem ludzi…

  10. A jeśli ta córka na skutek przekroczonej prędkości by zabiła kogoś to co wtedy …. By jechała tak ja pokazują znaki drogowe to by mandatu nie dostała.

  11. Bo trzeba być człowiekiem.

  12. Głupie tłumaczenie. Mandat należał się j koniec

  13. Świnie!

  14. Ale z ciebie baran. Trochę przekro żyłeś prędkość i już dopadli. Najlepiej to niech policjanci siedzą w komendach i wtedy wszyscy byliby happy – obywatele i policjanci

  15. Wszystko pieknie tylko czy rodzine ofiar wypadku ktory spowodowalaby corka jadac za szybko obchodziloby dlaczego ich dziecko nie zyje, ze chemia itp.. Za niewinnosc mandatu nie dostaliscie

 2. To nie wina policji . Taki mamy naród w Polsce !!!

 3. Ja z synem jechalam w gipsie do szpitalaoby diw nogi w gipsie nogi w rozkroku zatrzymali nas i sie pyta czemu syn nie jest zapiety a jak mial byc jak sie nie da jak nogi ma w rozroku na szczescie nas puscili ale powiedzielu ze nastepnym razem mandat bedzie a syn ma we wrzesniu operacje bi tez gips ciekawe czy bedzie mandat.

 4. Czytam wasze wypociny i zapytam z innego punktu widzenia.
  Czy jak dziecko włoży Widelec do kontaktu, to czy prąd go nie uderzy ? No nie, pierdolnie tak że dziecko zacznie tanczyc break dance, więc wszystkie działania mają swoje skutki, teraz będzie że daje zupełnie inny przykład. Przekraczając prędkość niezależnie czy jest się w Polsce, niemczech, czechach czy kurwa Rosji, dadzą Ci mandat, jak będzie się udawać kretyna to nie dziwne że policja, bedzie chciała wszystko mieć w dupie, powiedzieć tak panie władzo wiem za co mnie zatrzymaliście i chuj, powiedzieć że szybko, że się śpieszysz i będziesz jechać przepisowo, a nie pierdolić bzdur, widziałem dzisiaj gościa co został puszczony przez policję, bo przekroczył prędkość o 15km/h i pytają czemu tak jechał, bo widział wolne i światło miało się zmienić na czerwone, to powiedział że nie chciał stać i zna konsekwencje, dodał wypisuj pan mandat bo nie chce mi się czekać, policjant schował plik i powiedział, wsiadaj pan i ma być przepisowo.
  Ale jak cwaniakuje się to nic dziwnego, sorry ale też mam dość cwaniaków, pracując w sprzedaży to takich jest na pęczki, jak mam gościa z którym rozmawia się miło, nie mówi że zna się na wszystkim i słucha to normalne że mu jeszcze postaram się coś powalczyć o cene szukając promocji nie tylko w sklepie ale też u producenta, ale jak mów że zna się lepiej to mu daje co chcę w cenie bez zadnych mozliwości, finito

  1. Prawda, ale normalny człowiek trzeźwo myślący to zrozumie, niestety niektórzy mają z tym problem. Ja też byłem zatrzymany kilka razy za prędkość, nigdy nie dostałem mandatu, ale nigdy nie udaję głupszego niż jestem.

 5. Czytajcie ze zrozumieniem
  Dziewczynami prowadziła, ale to ojciec był po chemii. Tak ciężko wczytać się w tekst? Ja tam na policję nie narzekam. Jeżdżę dość szybko i nie raz mogłabym zarobić mandat.
  Powiedział że będzie 300 zł. Nie dyskutowałam bo wiem że zawiniłam. Kiedy przyniósł mi mandat tam było tylko 100 zł
  Ostatnio jechaliśmy w czwórkę,prowadziła koleżanka
  Złapali nas na radar. Po krótkich negocjacjach puścili nas bez mandatu

 6. Wstepuja do policji by byc jak tommy lee jones w sciganym, tymczasem stoja jak widly w gnoju i pilnija pomnika, albo sypia gazem po oczach kobiet i ludzi starszych. Ewidentnie widac, ze po chwalebnej sluzbie pod pomnikiem misza dac upust emocjom i kogos zabic.
  Dzisiaj to duma byc zomowcem, stoja i pomnikow pilnuja… az mnie serce rozwala jak takie matoly sie tym szczyca.
  Chwala dumnym policjantom pilnujacym tra2nikow, pomnikow, drog po ktorych stapa ich bozyszcze w postaci milosciwego jaroslawa z rodu balbiny….

 7. Gdzie jest Pan Ziobro…

 8. Policja wykonuje tylko swoje obowiązki. Czego wy ludzie czepicie się tej policji? W Lubinie dostali wezwanie, pojechali, wykonywali swoją pracę. Proponuję każdemu z tych co jadą po policji, żeby zatrudnili się w tym zawodzie, pojechali na taka interwencje i zobaczymy co zrobią. Ludzie opamiętajcie się. Jeżeli matka wezwała policję do syna to znaczy że sama nie dałaby rady z synem. Widać na nagraniu że 4 policjantów też sobie nie radzi. To co oni mieli zrobić w tej sytuacji? Przyjechać, pogłaskać po głowie i powiedzieć że dobrze robi? To w koncu od czego jest policja? Źle się stało, że tak się skończyła interwencja, ale jeszcze raz podkreślam POLICJA WYKONYWALA SWOJA [email protected]@

 9. Mnie tylko dziwi , ze rodzice nie mogli być przy sekcji ?Maja takie prawo. I też dlatego są takie wątpliwości, a może akurat gdyby byli przy sekcji nie było by tych posądzeń. Czym uzasadniają nieobecność rodziny podczas sekcji?

 10. Dawno były artykuły że policja jeździ na szkolenia do Chin po to aby uczyć się reżimowych sposobów na cywili. Teraz widać efekty ze z człowiekiem jadą jak że szmatą… Polska Patola

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like