Fot. Lubin.pl

Dziś rozpoczął się kolejny etap remontu ulicy Wierzbowej w Lubinie. W związku z prowadzonymi pracami remontowymi od 25 października dla ruchu samochodowego zostaje zamknięty odcinek ulicy Wierzbowej od skrzyżowania z ulicą Jana Pawła II do ulicy Jarzębinowej.

– Nieco dłużej, bo do 7 listopada włącznie, droga będzie przejezdna dla miejskich autobusów. Natomiast od 8 listopada komunikacja publiczna będzie jeździć przez ulicę Osiedlową, gdzie utworzone zostaną tymczasowe przystanki – informuje Urząd Miasta Lubin.

Dowiedzieliśmy się , że nadal zamknięty dla ruchu kołowego jest także fragment ulicy Wierzbowej od skrzyżowania z al. Kaczyńskiego do ulicy Osiedlowej.

Jak podaje Urząd Miasta Lubin ulica Wierzbowa ma zostać przebudowana na całej długości od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do al. Kaczyńskiego. Wyremontowana ma być nawierzchnia drogi i chodniki, ale też wszystkie sieci pod nimi. Przebudowana będzie  także kanalizacja deszczowa, sieć kanalizacji sanitarnej i wodociągowej. Ulica zyska też nowe oświetlenie.

Szachowy mistrz Polski z Legnicy

Poprzedni artykuł

Polkowice: Piąta edycja Biegu im. Ks. Jerzego Gniatczyka

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like