Zdjęcie ilustracyjne

25-letni lubinianin jest podejrzany o paserstwo i przywłaszczenie dokumentów. Mężczyzna był poszukiwany. Już trafił do policyjnej celi i usłyszał 3 zarzuty, na które odpowie teraz przed sądem. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Mundurowi lubińskiej komendy zatrzymali poszukiwanego 25-latka.
– Mężczyzna był poszukiwany na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Lubinie celem ustalenia miejsca pobytu oraz doprowadzenia w celu wykonania czynności. Policjanci przeszukali mieszkanie zatrzymanego, a także jego samochód. W trakcie tych czynności kryminalni ujawnili dwa dokumenty tożsamości. Jeden z nich został utracony na terenie Niemiec, drugi na terenie kraju. Dodatkowo przeszukując pojazd podejrzanego, policjanci ujawnili przedmioty pochodzące z kradzieży
– mówi Sylwia Serafin, oficer prasowy KPP w Lubinie.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, gdzie usłyszał trzy zarzuty. Pierwszy z nich dotyczy paserstwa. Z ustaleń policji wynika, że przestępca nabył za kwotę około 700 złotych hulajnogę elektryczną wartą blisko 2 tysiące złotych. Pozostałe 2 zarzuty dotyczyły przywłaszczenia dowodów osobistych, prawa jazdy i karty płatniczej. Za swoje czyny podejrzany odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 5 lat za kratami.

Pieniądze na wsparcie działalności Uniwersytetów Ludowych

Poprzedni artykuł

Rzecznik konsumentów w Legnicy apeluje – Wystrzegajmy się uczestnictwa w nieuczciwych pokazach handlowych

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like