Fot. UM Legnica

W ramach akcji Legnica na kółkach Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje 10 października  przejazd przez miasto na rowerach, hulajnogach, deskorolkach i rolkach. Start o godzinie 11.00. Natomiast koniec jazdy zaplanowany jest na godz. 11.30 przy Skateparku (ul. Cynkowa). Wszyscy uczestnicy przejazdu będą mogli wziąć udział w Mistrzostwach Legnicy na Skateparku. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Jak zapowiadają organizatorzy przejazd odbywać się będzie w dwóch grupach. Rowerzyści: zbiórka przy śpiącym lwie w parku (Aleja Orła Białego) o godzinie 10.45. Przejazd rozpocznie się o 11.00. Trasa prowadzić będzie ulicami: Aleją Orła Białego, Wrocławską, II Armii Wojska Polskiego i Al. Piłsudskiego. Rowerzyści poruszają się po jezdni prawym pasem ruchu w asyście policji. Pozostali uczestnicy (na hulajnogach, rolkach, deskorolkach itp.) – zbiórka przy Szkole Podstawowej nr 6 o godzinie 10.50.

 

– Przejazd rozpocznie się w momencie kiedy równolegle przejeżdżać będzie kolumna rowerzystów. Uczestnicy poruszają się Al. Piłsudskiego po drodze dla rowerów – informuje Ośrodek sportu i Rekreacji w Legnicy – informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy.

Dziękuję, Łukaszu – byłeś najlepszą jedynką wśród dwójek [FELIETON]

Poprzedni artykuł

„Hylla” – motywy etniczne w elektronicznej aranżacji

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like