W tym trudnym czasie życie towarzyskie we wszystkich miastach zostało zredukowane do minimum. Restauracje, obiekty sportowe, rekreacyjne i kulturalne są w większości zamknięte a imprezy masowe anulowane.

Chcąc zapewnić mieszkańcom Lubina nową, alternatywną formę spędzania wolnego czasu przygotowano projekt Kina Samochodowego. W każdy weekend na parkingach przed Halą RCS na dwóch dużych ekranach wyświetlane będą popularne i lubiane przez wszystkich filmy. Widzowie będą mogli je oglądać z własnego samochodu!

Dźwięk odbierać będziecie przez własne odbiorniki radiowe w samochodzie na wskazanej częstotliwości. Przygotowane zostaną również specjalne stoiska Food Truck Cinema Drive z możliwością zakupienia na wynos różnych kinowych przysmaków bezpośrednio do samochodów!

➡️ Pierwsze seanse już 18 maja 2020 r.
➡️ Program: od 22 maja seanse odbywać się będą w każdy piątek i sobotę (szczegółowy repertuar zostanie ogłoszony wkrótce).
➡️ Godziny projekcji: godz. 18:00 pokazy rodzinne z filmami dla dzieci i młodzieży; godzina 21:00 pokazy dla starszych.

Wstęp do Kina będzie bezpłatny! Decydować będzie kolejność przybycia na miejsce projekcji! Regulamin Kina wkrótce dostępny na stronie internetowej www.rcslubin.pl Kino samochodowe będzie realizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

Uzależnienie od pasji – Janusz Pytlak: „jestem spokojny o przyszłość kolarstwa w naszym mieście”

Poprzedni artykuł

Noc Muzeów 2020 – w Głogowie już trwa

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: