Jest nowy trener, który poprowadzi zielono-czarnych w sezonie 2020/2021. Nowy szkoleniowiec podpisał z Górnikiem Polkowice roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Tę zmianę na stanowisku trenera sygnalizowaliśmy w naszym portalu.

Janusz Niedźwiedź przygodę z futbolem rozpoczynał jako piłkarz w Błękitnych Barwice. Następnie występował w Amice Wronki, z którą w 1998 r. wywalczył Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych. Przez wiele lat był młodzieżowym reprezentantem Polski od U-14 do U-19. Mając 30 lat zaczął pracować jako szkoleniowiec. Prowadził już m.in.: drugoligową Jarotę Jarocin i Radomiaka Radom. W swoim biogramie ma również kilka bardzo ciekawych staży trenerskich. Szkolił się m.in. w Panathinaikos Ateny, Fiorentinie czy VFL Wolfsburg.

Do marca 2020 r. był trenerem Stali Rzeszów, z którą w sezonie 2018/2019 awansował do II ligi. Drużyna ta ostatni mecz pod kierunkiem Janusza Niedźwiedzia zagrała właśnie z polkowickim Górnikiem i… przegrała.  38-letni Janusz Niedźwiedź – jako trener – przez najbliższy sezon będzie prowadził piłkarzy Górnika Polkowice. Pierwszy trening poprowadzić ma już dzisiaj.

Na ogół ludzie pszczół się boją – jednak niektórzy nie boją się prawa

Previous article

HARMONOGRAM KONKURSÓW DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH: SIERPIEŃ 2020

Next article

Comments

Leave a reply

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like