Jeśli planujesz założyć firmę lub rozwinąć istniejący interes i szukasz na ten cel dofinansowania to skorzystaj z bezpłatnych konsultacji online, żeby sprawdzić, czy możesz starać się o środki z funduszy unijnych na te i inne cele. Konsultacje indywidualne online dla mieszkańców Głogowa odbędą się 18 czerwca w godzinach od 10.00 do 13.00.

– Zapraszamy na indywidualne konsultacje, podczas których można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotacje. Konsultant przedstawi aktualne możliwości wsparcia – w tym dotacje i pożyczki finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej – informuje Daria Jęczmionka z Biura Rzecznika Prezydenta Głogowa.

W celu zgłoszenia się na konsultacje należy przesłać maila na adres: pife.legnica@dolnyslask.pl w terminie do 17.06.2021 roku. W tytule maila proszę wpisać: „Konsultacje on-line – Głogów”.

W odpowiedzi uczestnik otrzyma indywidualny link do rozmowy poprzez platformę ZOOM. Nie ma potrzeby zakładania konta na tej platformie. Spotkania będą umawiane na konkretną godzinę.

Konsultacje są bezpłatne, a ich organizatorem jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Wielkie czerwone serce w Głogowie – chcą pomagać niepełnosprawnym dzieciom

Poprzedni artykuł

Unijny system wczesnego ostrzegania o dezinformacji nie spełnia swojego podstawowego celu – Unia Europejska musi skuteczniej reagować na zagraniczną dezinformację

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like