Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie nielegalnej broni i amunicji oraz znacznych ilości narkotyków. Było to możliwe dzięki wcześniej zgromadzonym informacjom. Policjanci na ich podstawie wytypowali mieszkańca gminy Przemków, który mógłby być zamieszany w przestępczość narkotykową.

Do zatrzymania mężczyzny przez ręce kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji z Polkowic doszło na terenie Głogowa. Funkcjonariusze namierzyli i zatrzymali podejrzanego, a następnie w jego mieszkaniu znaleźli znaczne ilości narkotyków. Łącznie zabezpieczyli 214 gramów marihuany oraz ponad 60 działek pochodnych amfetaminy. Ponadto, w trakcie przeszukania kryminalni znaleźli karabinek sportowy oraz 31 sztuk amunicji, na które mieszkaniec gminy Przemków nie posiadał pozwolenia.

To jednak nie jedyne czyny, za które odpowie zatrzymany 33-latek. Mężczyzna do swojej listy dodał jeszcze przestępstwa przeciwko wolności, życiu i zdrowiu oraz rodzinie, za które również przyjdzie mu stanąć przed sądem. Okazało się bowiem, że 33-latek nie tylko znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją rodziną, ale również kierował wobec najbliższych groźby karalne. Agresja zatrzymanego doprowadziła także do uszkodzeń ciała pokrzywdzonych domowników.

Mężczyzna, któremu grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności, decyzją Sądu Rejonowego w Głogowie został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy

Poprzez: KPP Polkowice

S3 Lubin – Polkowice ma być gotowe na wiosnę 2021 roku – jest nowy wykonawca

Poprzedni artykuł

Trwa budowa Alei Jana Pawła – roboty w Polkowicach idą zgodnie z planem

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: