Fot: Starostwo Powiatowe w Polkowicach

2600 wniosków wpłynęło w minionym roku do Terenowego Biura Paszportowego w Polkowicach. Statystyka ta uzasadnia powstanie Biura, które od 2021 roku funkcjonuje na terenie stolicy powiatu polkowickiego.

Jak podaje Starostwo Powiatowe w Polkowicach interesantami Biura są nie tylko mieszkańcy powiatu polkowickiego, choć jest ich zdecydowanie najwięcej, ale również osoby przybywające z innych regionów. Pamiętać należy jednak, że wniosek może złożyć każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00 i znajduje się w budynku Starostwa Powiatowego w Polkowicach na poziomie III. Aby załatwić sprawę, nie obowiązują wcześniejsze zapisy, interesanci przyjmowani są na bieżąco. W celu uzyskania szczegółowych informacji można zadzwonić pod numer telefonu: 76 746-15-46.

– Dzięki scentralizowaniu usług w jednym miejscu mieszkańcy naszego powiatu czy regionu nie muszą już jeździć do ościennych miejscowości, co jest sporym ułatwieniem. Ten rok pokazał, że warto było zadbać o nowy wymiar obsługi naszych mieszkańców – mówi Kamil Ciupak, starosta polkowicki.

Lubin: Aleks Ławniczak drugim transferem Zagłębia. Obrońca wzmacnia “Miedziowych”

Poprzedni artykuł

Lubin: Sobota z planszówkami w CK „Muza”

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like