40 zawodników z Dolnego Śląska wzięło udział I Mikołajkowym Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Polkowic Łukasza Puźnieckiego. Rywalizację OPEN wygrał Wojciech Jakubowski z Bogatyni. Drugi był Kacper Werner z Górnika Polkowice.

W Suchej Górnej po raz pierwszy odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Polkowice – Łukasz Puźniecki. Zawody rozgrywano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund w tempie gry 10 min + 5 sek. za ruch. Najlepszy w Kategorii OPEN okazał się Wojciech Jakubowski, który o pół punktu wyprzedził Kacpra Wernera.

Kategorię dzieci klasy I – III i młodsi, wygrała Michalina Popczyńska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław). Trzeci był Marcel Misiek reprezentujący barwy polkowickiego Górnika. Pierwsze miejsce w kategorii klas IV – VIII zdobyła Maja Popczyńska (MUKS MDK Śródmieście Wrocław).

Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Organizatorami imprezy byli: KS Górnik Polkowice, Urząd Gminy w Polkowicach, Rada Sołecka w Suchej Górnej oraz Polkowickie Centrum Animacji.

Poprzez: biuro prasowe Górnik Polkowice

Kalorie w wigilijnych potrawach – nie odbiorą nam radości rodzinnej kolacji

Poprzedni artykuł

Piękny, pełen ciepła i życzliwości wieczór, czyli Wigilia dla mieszkańców

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like