Fot. UM Legnica

 

Do 30 listopada trwają w Legnicy konsultacje społeczne, dotyczące Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na 2022 rok.

Opinie i sugestie, dotyczące projektu programu, można przekazać elektronicznie, na stronie: www.konsultacje.legnica.eu za pomocą „okna dialogowego” umożliwiającego zgłaszanie opinii, sugestii i uwag, https://konsultacje.legnica.eu/konsultacje/66/151/ankieta, zgłaszając uwagi  mailowo na adres: [email protected] oraz zgłaszając uwagi  pisemnie w Urzędzie Miasta Legnicy (pl. Słowiański 8) czy telefonicznie  telefonicznie pod nr tel. 76 7212252.

Szczegóły i materiały zamieszczone są na portalu Urzędu Miasta Legnicy: https://konsultacje.legnica.eu/konsultacje/66 oraz na um.bip.legnica.eu w Zakładce Konsultacje Społeczne – Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji

– Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach wszystkich zainteresowanych działaniem na rzecz lokalnej społeczności, dla których istotnym wymiarem są wartości społeczne – zachęca do udziału w konsultacjach Urząd Miasta Legnica.

Lubin: Kradł rowery, sprzęt wędkarski i elektronarzędzia. Czeka go nawet 10 lat za kratami

Poprzedni artykuł

Lubin: „Psujesz trochę humor wszystkim dookoła” – spektakl o zaburzeniach psychicznych

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

You may also like