• Policjanci legnickiej drogówki na ul. Piastowskiej zatrzymali do kontroli drogowej pojazd osobowy prestiżowej marki. Funkcjonariusze podczas kontroli zwrócili uwagę na mocno zaczerwienione oczy kierowcy.

Mając przypuszczenie, że 35-letni jaworzanin może być pod wpływem narkotyków, przeprowadzili mu badanie narkotestem. Już po chwili test na zawartość narkotyków zabarwił się i wykazał, że jest on pod wpływem środków odurzających. W trakcie przeszukania mężczyzny oraz jego pojazdu, policjanci wykryli plastikowe opakowanie, w którym znajdowała się marihuana. Z zabezpieczonej substancji można by było uzyskać, ponad 40 porcji handlowych tego narkotyku.

Mieszkaniec Jawora został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem.

  • Następnego dnia legniccy policjanci na ul. Wrocławskiej w Legnicy zatrzymali, do kontroli drogowej auto osobowe. Powodem kontroli było zachowanie kierującego, które wskazywało, że możne znajdować się pod wpływem narkotyków.

Badanie wykonane przez policjantów, potwierdziło obecność narkotyków w organizmie mężczyzny. Funkcjonariusze weszli również do mieszkania 40-latka, gdzie ujawnili kilkanaście porcji amfetaminy. 40-letni mieszkaniec Legnicy, który jest podejrzany o posiadanie narkotyków i kierowanie pojazdem pod ich użyciu, został zatrzymany

W świetle obowiązującego prawa, za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za kierowanie pod wpływem środków odurzających, kierowca może trafić do więzienia nawet na 2 lata.

Poprzez: KMP Legnica

Spokojne, pełne zieleni i uroku miejsce

Poprzedni artykuł

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych – Polkowice znajdą się na wyjątkowej mapie Polski

Następny artykuł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Chcesz podzielić się swoją opinią? Zostaw swój komentarz.

Może zainteresuje Cię także: