Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza mieszkańców Głogowa do skorzystania z bezpłatnych konsultacji indywidualnych na temat wsparcia ze środków Funduszy Europejskich. Konsultacje indywidualne on-line dla mieszkańców Głogowa odbędą się 18 czerwca 2021 r. (piątek) w godz. 10.00 -13.00
– Podczas indywidualnych konsultacji można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotacje. Konsultant przedstawi aktualne możliwości wsparcia – w tym dotacje i pożyczki finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej – informuje Daria Jęczmionka z Biura Prasowego Prezydenta Głogowa.
W celu zgłoszenia się na konsultacje prosimy o przesłanie maila na adres: [email protected] w terminie do 17.06.2021 roku.
– W tytule maila proszę wpisać: „Konsultacje on-line – Głogów”. W odpowiedzi uczestnik otrzyma indywidualny link do rozmowy poprzez platformę ZOOM. Nie ma potrzeby zakładania konta na tej platformie. Spotkania będą umawiane na konkretną godzinę – dodaje Jęczmionka.